Tren z Warszawy to firma pod wieloma względami wyjątkowa. Przedsiębiorstwo należy do jednych najstarszych prywatnych firm pogrzebowych w Polsce. Znane jest z pomocy mieszkańcom stolicy – głównie Woli, Powązek i Bemowa. Wynika to bezpośrednio z jego położenia w pobliżu tych trzech dzielnic.

Wiele osób może dziwić nazwa Tren, którą nosi ten zakład pogrzebowy z Warszawskiej Woli. Przyzwyczaili się do nazw Hades, Haron, Kalia, Eden, Hermes itp. Samo słowo „tren” oznacza płacz lub lament żałobników. W literaturze oznacza utwór liryczny o charakterze żałobnym pochodzenia greckiego. W polskiej literaturze autorem, który rozsławił tren w okresie staropolskim, pisząc utwory żałobne poświęcone zmarłej  córce był Jan Kochanowski.

tren

Właściciel tej Warszawskiej firmy pogrzebowej jest dumny z nazwy. Twierdzi, że symbolizuje ona delikatność, troskę i uczucie którym nacechowana jest ich relacja z rodziną, którą dosięgnęła osobista tragedia jaką jest utrata ukochanej osoby. Jako osoby młode bo z takich składa się kadra firmy, dokładają do tego energiczne działanie gdy trzeba zadbać o wiele aspektów ceremonii lub sprostać biurokratycznym obowiązkom. Są to wartości jakimi kieruje się właściciel i tego samego wymaga od swoich pracowników.

Traktując nazwę zakładu pogrzebowego jak skrót T.R.E.N. otrzymujemy:

T – troska, którą pracownicy firmy otaczają zmarłego

R – rzetelność, którą kierują się w wykonywaniu swoich obowiązków

E – empatia, którą posiadają wszyscy eksperci zakładu pogrzebowego

N – nadzieja, którą przelewają w serca rodzin, Prawdą jest przecież, że osoby wierzące powinny w obliczy cierpienia pamiętać, że przejście do lepszego świata jest nieuniknionym elementem życia i niezbędne do zbawienia duszy.

Podsumowując firma TREN z Warszawy, jest niewątpliwie zakładem pogrzebowym w którym spotkamy się z empatycznym podejściem i szacunkiem zarówno do osób odpowiedzialnych za organizację pogrzebu jak i do samego ciała osoby zmarłej. Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmy https://tren.com.pl/