Firma pogrzebowa Eden w Lublinie to renomowana instytucja, która świadczy usługi związane z kremacją zwłok, coraz częściej wybieraną formą pochówku, także w tej malowniczej części Polski. Proces kremacji jest wyjątkowy pod wieloma względami, a personel zakładu Eden zadbał o to, aby każdy etap tego ceremoniału odbywał się z należytym szacunkiem i profesjonalizmem.

Kremacja to proces spalania ciała Osoby Zmarłej, które jest umieszczone w specjalnej trumnie kremacyjnej. Trumna ta jest hołdem wobec osoby, której ostatnie pożegnanie jest organizowane. Nieozdobiona i niepolakierowana, trumna ta stanowi wyraz skupienia się na chwili, na czystości i przejrzystości. Kompleksowe informacje na temat kremacji i organizacji pogrzebu urnowego w Lublinie znajdują się pod adresem www.edenpogrzeby.pl/kremacje/

Kiedy ciało Osoby Zmarłej zostaje umieszczone w trumnie kremacyjnej, następuje przejście do procesu kremacji, który jest przeprowadzany przy użyciu nowoczesnych pieców kremacyjnych, utrzymujących bardzo wysoką temperaturę. Ten nowoczesny proces kremacji nie tylko spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska, ale także wyraża szacunek względem ciała Osoby Zmarłej.

Po zakończeniu procesu kremacji, prochy Zmarłego są zbierane i umieszczane w urnie. To właśnie w urnie pozostają prochy Osoby Zmarłej, które następnie zostają złożone w ziemi, w grobie murowanym lub w miejscu zwanym kolumbarium, podczas uroczystej ceremonii żałobnej. Obecnie obowiązujące prawo w Polsce nakazuje, że pogrzeb prochów Osoby Zmarłej odbywa się na cmentarzu. Istnieje prawo, które nie pozwalają na rozsypywanie prochów na tzw. „polach pamięci” ani na przechowywanie ich w miejscu zamieszkania.

W zakładzie pogrzebowym Eden w Lublinie szacunek dla Osoby Zmarłej jest priorytetem, który towarzyszy każdemu etapowi procesu kremacji. To szacunek wyrażany podczas transportu zwłok, ceremonii pogrzebowych i podczas samej kremacji. Personel zakładu Eden jest doświadczony i wysoce wykwalifikowany, zapewniając tym samym, że każde pożegnanie jest godne i pełne szacunku dla Osoby Zmarłej.

Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie to miejsce, które łączy nowoczesność z tradycją, dbając o to, aby każde pożegnanie było wyjątkowym momentem hołdu i szacunku wobec Osoby Zmarłej.

Kontakt z zakładem Pogrzebowym Eden przy ul. Biernackiego

Organizacja pogrzebów kremacyjnych i tradycyjnych –  EDEN Magdalena i Dariusz Dębal

ul. Biernackiego 10

20-089 Lublin

Telefony 24h – 81 747 11 21 oraz 501 765 844