Współczesny świat przynosi nam nie tylko dynamiczny rozwój technologiczny, ale także ewolucję w sposobie pożegnania bliskich. Jednym z coraz bardziej popularnych wyborów wśród wielu ludzi jest kremacja. Ten termin oznacza spopielanie zwłok, a to dla mnóstwa osób bardziej ekologiczny, ekonomiczny i praktyczny sposób pożegnania z bliskimi. Mniejszy ślad w środowisku naturalnym, brak konieczności zakupu drogiej trumny oraz możliwość dodania urny do rodzinnego grobu, to tylko niektóre z argumentów przemawiających za tym wyborem.

Zakład Pogrzebowy Arka w Olsztynie korzysta z najnowocześniejszych pieców kremacyjnych, które są ekologiczne i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Zespół doświadczonych pracowników z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej rodziny, oferując pomoc w wyborze urny, miejsca przechowywania prochów czy też doradzając w kwestii ceremonii pożegnalnej. Są również gotowi udzielić odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i wątpliwości, jakie mogą pojawić się u bliskich zmarłego.

Kremacja i pogrzeb urnowy Olsztyn

Zakład pogrzebowy Arka, bardzo dba o to, aby rodzina była informowana o każdym etapie procesu kremacji. Wie, że takie podejście buduje zaufanie i daje poczucie pewności, że pożegnanie bliskiego odbywa się z pełnym szacunkiem. Rozumiejąc też, że każdy człowiek jest inny, pracownicy zakładu dostosowują się do indywidualnych życzeń rodzin, tworząc wyjątkowe i dopracowane ceremonie pożegnalne. Zakład pogrzebowy Arka to połączenie tradycji z nowoczesnością, gwarantujące najwyższy standard usług pogrzebowych.

Decyzja o spopieleniu zwłok jest wyjątkowo osobista i indywidualna. Dzięki profesjonalizmowi i empatii zespołu firmy Arka wszystkie kremacje przebiegają sprawnie, godnie i z pełnym szacunkiem dla ciała Osoby Zmarłej oraz jego rodziny. Kremacje w Domu Pogrzebowym Arka z Olsztyna to bezpieczny wybór, który został potwierdzony rekomendacją portalu funer.com.pl.

Zakłady Pogrzebowe w Olsztynie

Osiedle Zatorze

Adres: ul. Zientary-Malewskiej 2a

10-302 Olsztyn

Numery kontaktowe: 89 534 72 42 / 605 635 908

Adres e-mail: biuro@arkaolsztyn.pl

Osiedle Jaroty

Adres: ul. Zbigniewa Herberta 16/24,

10-686 Olsztyn

Numery kontaktowe: 89 526 66 01 / 605 665 909

Adres e-mail: biurojaroty@arkaolsztyn.pl