Brwinów to miejscowość położona nieopodal Warszawy. Choć miasteczko nie należy do największych, można tu liczyć na sprawne i kompleksowe usługi pogrzebowe wykonywane na najwyższym poziomie. Bardzo ważną informacją jest zapewne również fakt, że istnieje możliwość wyboru pomiędzy kremacją a pochowaniem ciała bliskiej osoby w tradycyjny sposób. Obie formy oferuje cieszący się doskonałą renomą zakład pogrzebowy Cerber.

Pogrzeb zmarłego, którego ciało umieszczone w trumnie trafia do grobu, to wciąż najpowszechniejszy w naszym kraju sposób pochówku. Z pewnością zgodny jest on z panującą od wieków tradycją i obyczajami religijnymi. Z reguły jednak jego koszt jest nieco wyższy, choćby z powodu konieczności zakupu trumny. Ponadto trzeba pamiętać również o odpowiedniej wielkości nagrobku. Zakład pogrzebowy Cerber, który działa na terenie miejscowości Brwinów, proponuje w tym zakresie szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb i możliwości swoich klientów. Firma oferuje m.in. wiele typów trumien i pozostałych akcesoriów funeralnych, zajmuje się także pełnym przygotowaniem ciała zmarłego (odzież, kosmetyka).

Nie da się jednak ukryć, że z każdym rokiem wzrasta zainteresowanie pogrzebami kremacyjnymi. Opcja ta niewątpliwie posiada wiele zalet, wśród których na pewno wymienić można kwestie ekonomiczne. Przede wszystkim zakup urny to znacznie niższy koszt niż nabycie trumny. Różnice mogą wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Dodatkowym atutem urny jest również jej mniejszy rozmiar. Dzięki temu można ją bez problemu transportować i przenosić np. w przypadku zmiany grobu, nie jest też potrzebna duża ilość miejsca na cmentarzu. Warto wspomnieć, że kremacja jest także bardziej ekologiczna (brak zanieczyszczania powietrza, ziemi, wód gruntowych).

Bez względu na to, jaka forma pochówku zostanie wybrana, konieczne jest zorganizowanie ceremonii. Zakład pogrzebowy Cerber wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, troszcząc się przy tym o ich komfort i zadowolenie. Oferowane na terenie Brwinowa usługi pogrzebowe obejmują pełen zakres działań związanych z przeprowadzeniem uroczystości – od transportu ciała, przez zajęcie się sprawami urzędowymi i przygotowanie oprawy (muzyka, nekrologi, kwiaty), po prace cmentarne.