Wiele osób, które wyjechało na stałe z Polski, ułożyło sobie życie za granicą. To właśnie tam założyły swoje rodziny, zdobyły pracę marzeń oraz nawiązały nowe przyjaźnie. Przez wiele lat ich życie było nierozerwalnie związane z innym państwem. Mimo tego wiele osób wyraża wolę, aby po śmierci zostać pochowanym w swojej ojczyźnie.

Jak przebiega kremacja zwłok w Anglii?

Zakład Pogrzebowy Glob Drejka oferuje przygotowanie profesjonalnego pogrzebu z udziałem polskiego duchownego na terenie Anglii. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zakładu pogrzebowego, zorganizowanie ostatniego pożegnania nie różni się od ceremonii na terenie Polski. Personel Glob Drejka oferuje wybór trumien i urn, przechowanie ciała w chłodni, pożegnanie w kaplicy, tłumaczenie aktu zgonu, pomoc w zasiłkach pogrzebowych na terenie Anglii i Polski oraz kremację.

Anglia

Pracownicy zakładu Glob Drejka oferują przeprowadzenie kremacji zwłok w Anglii z zachowaniem wszelkich przepisów prawa obowiązujących na terenie UE. Ponadto zakład pogrzebowy posiada wszelkie akcesoria funeralne jak trumny kremacyjne lub urny. Po przeprowadzeniu ceremonii pożegnania, na życzenie rodziny zmarłego, urna zostanie przetransportowana do Polski. Przewóz urny jest możliwy własnym samochodem rodziny zmarłego lub za pośrednictwem zakładu pogrzebowego Glob Drejka.

Pracownicy zakładu pogrzebowego do wszystkich zadań podchodzą z ogromnym zaangażowanie i dbałością o szczegóły. Dlatego mogą być Państwo pewni, że cały proces, jakim jest organizacja ceremonii i transport urny przebiegnie z najwyższą powagą oraz profesjonalizmem.