Mitologiczny Cerber strzegł wejścia do Hadesu – świata zmarłych w mitologii greckiej. Zakład pogrzebowy Cerber jest także strażnikiem wiecznej pamięci, który chroniąc prywatność, działając z dyskrecją i szacunkiem dla Zmarłych i ich rodzin, w sposób wybitnie profesjonalny organizuje pogrzeby, stanowiące prawdziwy hołd dla Odchodzących.

Usługi pogrzebowe Cerber Warszawa

Od lat zakład pogrzebowy Cerber należy do elity firm funeralnych. Ceremonie organizowane przez pracowników firmy oraz wcześniejsze przygotowania do pochówku zawsze są dopasowane do pozostawionych przez zmarłego dyspozycji i wymagań rodziny, każdorazowo z uwzględnieniem możliwości finansowych. Cerber jednakowo profesjonalnie przygotuje i przeprowadzi pogrzeb w cenie zasiłku pogrzebowego, jak i pochówek wielokrotnie wykraczający poza ramy zasiłku.

Jak podniosłe i niezwykłe mogą być uroczystości pogrzebowe mogliśmy przekonać się oglądając transmisję z pogrzebu nieodżałowanej Kory – Olgi Sipowicz, piosenkarki i autorki tekstów związanej z zespołem „Maanam”. W ceremonii na Wojskowych Powązkach 8 sierpnia 2018 roku tysiące ludzi miało okazję przeżyć ostanie spotkanie z tą niezwykłą osobą. Uroczystość zamówioną przez rodzinę Kory przygotowywało i prowadziło wielu pracowników Cerbera, ale byli niewidoczni i działali tak dyskretnie, że nie zakłócali swoją obecnością atmosfery oraz przebiegu pożegnania.
Tak właśnie usługi pogrzebowe realizuje zakład „Cerber”.

Warto przejrzeć katalog usług na stronie warszawa.pogrzeby-cerber.pl oraz zapoznać się z poradnikiem dla rodzin Zmarłych. Wiele informacji można zaczerpnąć również z galerii dającej ogląd ceremonii tradycyjnych i poprzedzonych kremacją, przegląd akcesoriów, usług florystycznych, floty karawanów.

usługi pogrzebowe cerber

Cerber Raszyn

Usługi pogrzebowe zakładu Cerber świadczone są nie tylko poprzez zakład warszawski z siedzibą przy Górczewskiej 14, ale również kilka innych filii usytuowanych w podstołecznych miejscowościach.

Siedzibą główną Cerbera jest Raszyn i w tym zakładzie przyjmowane są zlecenia na pochówki z Raszyna i okolicznych miejscowości. Wszelkie informacje o zakresie i cenach usług można uzyskać za pomocą formularza kontaktowego na stronie raszyn.pogrzeby-cerber.pl – tu można wpisać dowolne pytanie dotyczące usług pogrzebowych lub poprosić o kontakt pracowników zakładu. Na stronie znajdują się także numery telefonów, pod które w razie potrzeby można zgłaszać się przez całą dobę przez wszystkie dni w roku.